JAK SIĘ ROBI SHOOTME?Dawno temu, nieliczni rysowali zwierzęta w jaskiniach. Cięcie. XXI wiek i wszyscy pływamy w obrazach. W teorii piękno jest wszędzie, szczególnie w oku patrzącego. W praktyce gołym okiem widać, że nadal jest wiele do zrobienia.
Obrazy mocno oddziałują na życie. Wierzymy, że świadoma kultura wizualna ma tę MOC, której w życiu potrzeba. Za pięknem idą harmonia, miłość i dobro. Ważne sprawy. Twój projekt zmienia się w żabę? Przyprowadź ją do nas, odczarujemy.

ARTYŚCI SHOOTMEPokolenie, które łączy w sobie talent i doświadczenie. Jesteśmy raczej ostatnią generacją “pokornych rzemieślników”. To jedna z przyczyn, dla której będziemy otwarci na dialog w niemal każdej sytuacji. Wspieramy autorskie wizje i chronimy kreatywną energię. Twórcy Shootme operują w wielu kodach wizualnych, sprawnie odpowiadają na potrzeby różnych projektów. Co nie przeszkadza im w rozwijaniu własnego stylu i prac, docenianych w świecie sztuki.

SZTUKA I KOMERCJAKto jeszcze nie wierzy, że świat sztuki i komercji mogą się pięknie przenikać, niech pierwszy rzuci briefem. Poruszamy się między nimi z wyczuciem i szacunkiem. Nawet, gdy to przenikanie zaczyna przypominać architekturę Eschera. Ile końcowa jakość zawdzięcza negocjowaniu zastanej konwencji? Ile ograniczeń mogą postawić strategie, cele i budżety produkcyjne? Przez 12 lat doskonalimy technikę obracania przeszkód w oryginalne rozwiązania. Dzisiaj Shootme tak samo ufają znani twórcy i znane marki.

TRENDY, PONIEWAŻMoże telewizja służyła do występowania, nie do oglądania. Może nowe kierunki w online branded entertainment są po to, żeby je wytyczać, zamiast tylko nimi podążać. W Shootme lubimy mierzyć standardy obrazu tyle w sferze technologii, ile w stosowanej konwencji. Nie boimy się nieszablonowych rozwiązań. Mówią o nas, ze potrafimy dostrzec w rynku coś, czego nie widzą inni.

TEAM SPIRIT, PO POLSKU DUCH EKIPYZ Shootme możesz się zakolegować. Opiekujemy się Twoim projektem, sobą nawzajem, kocurem z biura, bo nam zależy. Znamy się z konkursami, z nagrodami, ale widzimy szerszy kadr i ogólnie to współdziałanie najbardziej nas kręci. Dlatego kiedy coś spada, łapiemy to w locie. A przynajmniej zanim wysypie się coś innego. Dawno temu złapaliśmy zajawkę na to, co robimy i już nas nie puściła. Umiemy się uczyć od siebie nawzajem. Włączamy, nie wyłączamy. W sztuce czy branży kreatywnej prędzej przywiązujemy się do drzew i mostów, niż podziałów.

OPERACYJNA ZWINNOŚĆŁączymy lata doświadczenia Shootme z zajawką dzieciaków, którymi w głębi duszy pozostaliśmy. Znajdujemy nietypowe lokacje, przeprowadzamy niestandardowe castingi, hakujemy zwykłe budżety. Mamy na koncie realizacje bez precedensu. Może o tym wspominaliśmy, ale umiemy w kreatywną produkcję.
Everything is connected.
Shootman Michał MajewskiArtists   DNA   Production   Contact   Impact   AI Labs


Follow: ︎ ︎ ︎ ︎ ︎


©2009—2024 SHOOTME
All rights reserved


Designed by
Thisispaper Studio
zaxarov.com