Mac Adamczak

Follow: ︎ ︎

Młody, zdolny i do tego pracowity. Mac Adamczak w niebywały sposób łączy w sobie zachwycającą świeżość spojrzenia i soczystą dawkę kreatywności z traktowaniem swoich projektów na poważnie, terminowo, skrupulatnie. Rzadka i cenna kombinacja, która sprawia, że Mac jest asem w rękawie jeśli chodzi o wygrywanie przetargów.


Rocznik ‘95, podobnie jak rodzice miał zostać lekarzem, ale w klasie maturalnej zrobił film dla kumpla i przepadł. Zamiast na medycynę trafił najpierw na dziennikarstwo, a później śląską filmówkę. W międzyczasie został nominowany do Fryderyka za swój pierwszy teledysk (Reksiu dla Margaret), pracował z Dobro, Moon Films, Film Produkcja, a obecnie Shootme.


Mimo młodego wieku potrafi prowadzić aktorów i świetnie operuje językiem fabularnym. Jego miękkie skille zjednują mu ludzi, którzy ufają jego wizji. Pracował z Agatą Kuleszą, Tomaszem Kotem, Matą, Pezetem, Anją Rubik, Michałem Czerneckim, Łukaszem Simlatem, Januszem Chabiorem i PRO8L3M.


Mówi, że nie lubi reżyserować rzeczy beznadziejnych. Nie musi być polukrowane, ale dobrze, kiedy pod koniec zostaje dobry vibe. Jego portfolio stoi teledyskami, w obrazie ważny jest dla niego rytm (sam jest basistą), teraz jednak stawia na świat reklamy i eksperymentuje z nowymi technologiami.


Mac jest dualny. Łączy świeżość i język młodych z warsztatem i ogładą doświadczonych wyjadaczy, nieposkromioną kreatywność z odpowiedzialnością produkcyjną. Wierzymy, że świetnie odnajdzie się w Shootme, gdzie łączymy świat reklamy ze światem sztuki, dom produkcyjny z agencją talentów.



Artists   DNA   Production   Contact


Follow: ︎ ︎ ︎


©2009—2019 SHOOTME
All rights reserved


Designed by
Thisispaper Studio
zaxarov.com