Dorota Szulc

Follow: ︎

Dorota Szulc is a love brand. Właśnie to moglibyśmy powiedzieć o naszej nowej fotografce. Z wykształcenia graficzka po toruńskiej ASP, w ciągu zaledwie czterech lat rozwinęła niesamowitą karierę fotograficzną i zrobiła to z lekkością, pogodą ducha i dziecięcą zajawką. Na jej sukces składa się doskonałe wyczucie i sensualność oraz wysoka wrażliwość estetyczna, która pozwala jej szturmem podbić świat mody i urody, ale to nie wszystko. Jest jeszcze osobowość, unikalny styl i energia, jaką wnosi w projekty – właśnie to sprawia, że klienci nie tylko jej ufają, ale często wręcz pożądają jej obecności w swoich projektach, by były naznaczone ciepłym, kontrastowym i lekko nostalgicznym stylem, tak charakterystycznym dla Doroty. Rosnące konto na Instagramie pokazuje, że nie tylko dzieło, ale też artystka przyciąga coraz liczniejsze spojrzenia.

Obok sesji modowych i beauty Dorota Szulc znana jest z projektów lifestylowych i sportowych. Niech nie zwiedzie was jej drobna budowa. Sama mocno wkręcona w aktywność fizyczną potrafiła robić zdjęcia topowym sportowcom, przemieszczając się po Alpach przez sześć, osiem godzin z trzynastokilogramowym plecakiem pełnym sprzętu na plecach. Projekty traktuje jak przygodę, do której współtworzenia zaprasza innych, zawsze z uśmiechem i dużą porcją przyjemności, nieważne czy zdjęcia odbywają się w Kostaryce czy warszawskim studiu.

W ciągu zaledwie czterech lat pracy jako fotografka Dorota realizowała liczne projekty w krajach Europy, Azji, obu Ameryk i Afryki. Z równą dbałością podchodzi zarówno do pracy z małymi markami, jak i dużymi brandami. Jej klientami byli m.in.: Canon, Samsung, Reserved, Diverse, 4F, Modivo, Stradivarius, eobuwie, Alpha Industries, Billabong, jak i Muuv, LEBRAND, Surf Inc., Le Collet, PLNY LALA, Femi Stories.

Współpracowała z magazynami „Vogue”, „Elle”, „Glamour”, „Viva” – tworzyła sesje okładkowe i editoriale. Dorota świetnie czuje się również w pracy z gwiazdami. Doświadczenie, obycie i temperament pozwalają jej kreować swobodną atmosferę na planie. Fotografowała m.in. Roberta i Annę Lewandowskich, Julię Wieniawę. Macieja Musiała, Magdalenę Mołek, Martynę Wojciechowską czy Magdalenę Boczarską.

Dorota szuka rozwoju również w branży muzycznej i tej związanej z kulturą. Fotografowała dla serwisu Tidal, reżyserowała trailery dla platformy Storytel i pracowała z muzykami, m.in. Arturem Rojkiem, Natalią i Pauliną Przybysz, Krzysztofem Zalewskim, Margaret i Moniką Brodką.

Artists   DNA   Production   Contact   Impact   AI Labs


Follow: ︎ ︎ ︎ ︎ ︎


©2009—2024 SHOOTME
All rights reserved


Designed by
Thisispaper Studio
zaxarov.com